Про сайт

Інтернет-майданчик Новий Сад створений для того, щоб кожен Покупець мав можливість придбати рослини на свій смак. Ми пропонуємо широкий вибір рослин для вирощування у відкритому грунті за доступними цінами. Ми є виробниками. Усі представлені на сайті рослини ми вирощуємо самі та не займаємося перепродажем рослин від інших постачальників. Усі наші рослини повністю адаптовані до умов України.

Однією із головних складових нашої політики є відкритість та прозорість. Кожна позиція товару  містить детальний опис. Також, у деяких позиціях товару присутні зображення зразків рослин, що виставлені на продаж. Перші зображення, у більшості випадків, публікуються для того, щоби покупець міг уявити собі вигляд дорослої рослини в період її цвітіння або максимальної декоративності.

Будь-які Ваші побажання, зауваження, а також пропозиції щодо співпраці просимо відсилати на  адресу:  shorsv1809@ukr.net

Ми знаходимось у місті Львові. Для зв’язку із нами просимо використовувати номер телефону +380632151855, який також призначений для прийому повідомлень у вигляді СМС або через додаток Viber.

Наші банківські реквізити:

Найменування: СПД ШОР АНТОНІНА ЯКІВНА
ЕГРПОУ/ИНН: 1376202528
Рахунок отримувача в форматі відповідно до стандарту IBAN UA413253210000026003053715344
МФО: Згідно нових правил вже є в номері рахунку за стандартами IBAN
Найменування банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Просимо Вас не робити самостійних оплат без попереднього погодження замовлень.

Бажаємо Вам приємних покупок!